خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ آیا میدانید ورق کامپوزیت در چه طرح های تولید می شود و برای چه نما هایی مناسب است؟ قیمت خرید و فروش ورق کامپوزیت آلومینیوم در تهران چند است؟

ورق کامپوزیت چیست؟

ورق کامپوزیت نمایی از جنس آلیاژ های آلومینیوم و پلی اتیلن است که اغلب برای ساخت و زیبا سازی نمای داخلی و بیرونی و دکوراسیون ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده میگردد. ورق های کامپوزیت دارای انواع مختلی می باشد که ادامه با آنها آشنا می شویم.

ورق آلومینیومی کامپوزیت از به صرفه ترین مصالح برای لوکس سازی نمای ساختمان است که با کمترین هزینه میتوان از مزایا و قابلیت های این محصول بهره مند شد و در نمای ساختمان به کار برد و به آراستگی و نظم ساختمان بیفزایید.

ورق کامپوزیت
ورق کامپوزیت

در راستای ساخت و تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی که ایده ای نو و منحصر فرد محسوب می شود، زیر نظر با تجربه ترین و مهندسان و طراحان در این زمینه طراحی گردیده که از بیشترین مزایا و طرح ها را تولید نمایند تا برای هر محیط و سلیقه ای قابل استفاده باشد.

مزایای ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت مصالحی مقرون به صرفه برای رو سازی ساختمان است که از مزایای بارز ورق کامپوزیت تنوع بسیار زیاد آن است که میتوان برای هر محیطی نمایی متناسب با آن نصب کرد.

از مهمترین قابلیت های این نوع ورق تعویض آسان و سریع ورق های آسیب دیده می باشد که بدون نیاز به تعویض و برداشت تمامی نما پانل مورد نظر را میتوان تعویض کرد.

ورق های کامپوزیت جایگزینی به صرفه از مصالح و نماهای قدیمی همچون کاغذ دیواری، رنگ، شیشه، سنگ و چوب های مصنوعی است و مقاومتی فراتر از دیگر مصالح دارد.

ورق کامپوزیت

کاربرد ورق آلومینیومی کامپوزیت

از ورق های کامپوزیت میتوان برای بهتر جلوه دادن ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده نمود و ورق های کامپوزیت را میتوان برای پوشش دیواره های ساختمان و آسانسور به کار برد و دکوراسیونی بی نظیر را میتوان برای داخل ساختمان فراهم ساخت.

نما کامپوزیت
نما کامپوزیت

ابعاد ورق کامپوزیت

ابعاد ورق های کامپوزیت از مهمترین مواردی است که مشتریان به آن توجه زیادی دارند، ابعاد پانل کامپوزیت بستگی به نوع و طرح آن دارد که با توجه به کاربرد ورق ها ابعادی متناسب برای نماهای مختلف ساختمان در نظر گردیده است که باعث آسانی نصب ورق ها شده و میزان برش ها را تا حد زیادی کاهش میدهد.

نمایندگی های مجاز این امکان را برای مشتریان به وجود آورده اند که سایز های مناسب با نمای خود را به صورت سفارشی در نمونه های مختلف خریداری نمایند که باعث هزینه کمتری و ضایعات کمتر در هنگام نصب میشود.

طرح های ورق کامپوزیت

ورق های آلومینومی کامپوزیت در طرح های مختلفی تولید شده که تنوع محصولات را افزایش داده و برای هر سلیقه ای طرحی مورد پسند موجود می باشد.

طرح ورق کامپوزیت

انواع طرح های ورق کامپوزیت شامل:

رنگ ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت طرح ها و ورق ساده در رنگ هایی با تنوع بی نهایت وجود دارد و از بهترین نوع و جنس رنگ ها و مواد های رنگ آمیزی استفاده شده است که باعث افزایش سطح مقاومت ورق ها شده است.

رنگ های به کار برده شده پانل های کامپوزیت در برابر نور آفتاب و اشعه های ماورا بنفش مقاوم بوده و باران های اسیدی تغیری بر کیفیت رنگ پانل ها نداشته و تغیر رنگ نمیدهد.
رنگ بندی ورق کامپوزیت
رنگ بندی ورق کامپوزیت

در رنگ آمیزی پانل ها کاملا به صورت یکنواخت این عمل انجام گرفته و هیچگونه آثار از فلز دیده نمی شود، رنگ ها در برابر برش و خراش و ضربه های احتمالی مقاوم بوده و احتمال پرش رنگ وجود ندارد و از مهمترین دلایل استفاده ورق های کامپوزیت به عنوان دیوار پوش محسوب می شود.

افراد و شرکت هایی که رنگ های خاص را در مد نظر دارند و میتوانند به صورت سفارشی ورق های مورد نظر را خود در این نمایندگی سفارش داده و در کمترین زمان تهیه نمایند.

مقاومت ورق کامپوزیت

لازم به ذکر است که از مهمترین قابلیت های ورق کامپوزیت مقاومت بسیار بالای آن می باشد که محبوبیت ورق ها را نسبت به هزینه آن افزایش می دهد.

ورق های کامپوزیت در شرایط آب و هوایی مختلف

ورق های کامپوزیت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف در دما های بسیار سرد و گرم تست گردیده و هیچگونه تغیر رنگ و حالتی مشاهده نشده است.

تاثیر ضربه و رطوبت بر ورق ها
ورق های کامپوزیت در برابر رطوبت بالا و ضربه های سنگین مستحکم شده است و تو رفتگی و تخریبی بر روی ورق ها ایجاد نمی شود و سوراخ شدگی بر سطح پانل ها در اثر ضربه و برخورد اشیاء بوجود نمی آید.

مشخصات ورق کامپوزیت

آیا میدانستید ورق های کامپوزیت انعطاف پذیر هستند؟

خاصیت انعطاف پذیری در ورق های به میزان کمی بوده اما همین میزان اندک استحکام آن ها در برابر شکستگی افزایش میدهد.
لازم به ذکر است که این خاصیت انعصافی در ورق ها بسیار کم می باشد تا حدی که مورد توجه قرار نمیگیرد و قابل مشاهده نمی باشد.

ضد حریق بودن ورق ها

  • ورق ها کامپوزیت خاصیت عایقی دارند و از عبور امواج صدا و دما تا حد امکان جلوگیری میشود.
مقاومت ورق های آلومینومی کامپوزیت در برابر آتش و حرارت

یکی از مهمترین نقاط قوت این نوع ورق ها ورق های کامپوزیت ضد حریق می باشد که مقاومت ساختمان را در برابر آتش سوزی های احتمالی افزایش داده و از پیشرفت آتش سوزی جلوگیری میکند.

ورق های ضد حریق کامپوزیت گزینه ای مناسب برای جایگاه های سوخت گیری و کارخانه جات به شمار میرود و امنیت ساختمان را بالا می برد.

نصب ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت این امکان را به وجود آورده است که در کمترین زمان ممکن بتوان پانل ها در نمای بیرون و داخلی ساختمان ها بدون زیر ساخت نصب کرد.
به دلیل برش های متناسب زمان برای نصب پانل ها کاهش یافته و به برش های متعدد نیازی ندارد.

تاثیر وزن مناسب پنل های کامپوزیت در نصب و اجرای آن درون و بیرون ساختمان
وزن کم ورق های کامپوزیت باعث راحتی در نصب و افزایش سرعت در اجرای آن می شود. همچون در مقاومت ساختمان در برابر زلزله موثر می باشد و میزان خطرات را کاهش میدهد.

نصب ورق کامپوزیت

برند های ورق کامپوزیت

شرکت های بسیار در سطح کشور به صورت وارداتی و تولید داخل ورق های کامپوزیت را عرضه می نمایند، این مرکز این امکان را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده تا برند های مورد نظر خود را به صورت مستقیم از نمایندگی برند های مختلف را خریداری نمایند.

لذا تولید کنندگان و تامین کنندگانی که قصد فروش برند خود را در این مرکز دارند و میتوانند سفارشات خود را با نام برند خود ثبت نمایند و محصولات خود را به صورت آنلاین در این مرکز به فروش برسانند.

انواع ورق کامپوزیت
انواع ورق کامپوزیت

عمر کامپوزیت چقدر است

ورق آلومینیومی کامپوزیت با توجه به آلیاژ های به کار برده در ساخت و نکات بیان شده عمر بسیار زیادی دارد و مدت زمان طول عمر ورق ها از سنگ های طبیعی و دیگر نماها بیشتر می باشد و در صورت تخریب پانل ها میتوان بدون بازسازی مجدد پانل تخریب شده را تعویض کرد.

نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت
نمای کامپوزیت آلومینیوم
نمای کامپوزیت آلومینیوم
جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

یک نظر

  1. عالی بود ممنون از اطلاعات جامعتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356