خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت پرمیوم باند در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت پرمیوم باند در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت پرمیوم باند در انواع طرح و رنگ با قیمت بسیار مناسب تولید می شود. آیا نمایندگی ورق کامپوزیت پرمیوم باند در شهرستان ها را می شناسید؟
پرمیوم باند یکی از برند های شناخته شده و مطرح تولید ورق کامپوزیت در ایران است که محصولات آن در ایران و بازار های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. ورق های کامپوزیت آلومینیوم در گذشته از کشور های خارجی به ایران وارد می شد که اکنون این برند بصورت تولید داخلی با قیمت بسیار مناسب در صنعت نمای ساختمان عرضه می کند.

انواع طرح و رنگ ورق کامپوزیت:
ورق کامپوزیت آلومینیوم در انواع مختلف طرح و رنگ تولید می شود که اغلب طرح ها با الهام از طبیعت ساخته می شوند. ورق های پرمیوم باند نیز با این استراتژی ساخت توانسته است انواع طرح ها را به شکل زیبایی تولید نماید که در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها بکارگیری شود.

قیمت ورق کامپوزیت پرمیوم باند

قیمت کالا های امروزی با نوسانات شدیدی بهمراه است که تصمیمات سیاسی و اقتصادی بر این روند دخیل است. در گذشته ورق های کامپوزیت آلومینیوم از کشور های خارجی وارد ایران می شد که با راه اندازی خط های تولید پرمیوم باند این روند کاهش داشته و صنعت ساختمان توانسته است مقدار قابل توجه ای از نما را از این برند تامین نماید.

ورق کامپوزیت پرمیوم باند
ورق کامپوزیت پرمیوم باند

تامین ورق های کامپوزیت داخلی از مزیت هایی از قبیل قیمت مناسب تر و همچنین دسترسی راحتر به ضمانت و گارانتی محصول برخوردارند. این مزیت موجب شده است تا اغلب نما کاران از برند ورق کامپوزیت پرمیوم باند جهت نمای داخلی و خارجی ساختمان بهره گیری نمایند.

این هم بخوانید: انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم نما

نمایندگی ورق کامپوزیت پرمیوم باند

ورق آلومینیوم کامپوزیت پرمیوم باند با تولیدات وسیع خود توانسته است مقدار قابل توجه ای از نیازات صنعت نمای ایران را برآورده کند. این برند جهت دسترسی راحتر مشتریان در اغلب شهرستان های ایران بصورت مستقیم نمایندگی ایجاد کرده است که جهت اطلاع از نمایندگی شهرستان ها می توانید با مشارو فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356