خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت طرح آجر آلومینیوم

ورق کامپوزیت طرح آجر آلومینیوم

 

ورق های کامپوزیت طرح آجر، از نمونه ورق های کامپوزیت مقاوم بوده و در زمان های کوتاهی قابلیت نصب دارا هستند. این ورق ها یکی از بهترین روش برای جایگزینی مصالح ساختمانی می باشد، ورق کامپوزیت آلومینیومی نسبت به سنگ ها سنگین وزن و شیشه و سیمان ارزان تر بوده و زمان بسیار کمی برای نصب احتیاج دارد.
کامپوزیت طرح آجر در رنگ های مختلفی تولید می شود که برای نما های ساختمانی میتوان به کار برد و مورد توجه بیننده قرار میگیرد.

مزایای ورق کامپوزیت طرح آجر

ورق های کامپوزیت بسیار مقاوم بوده و از رنگ های پایدار و ثابت برای رنگ آمیزی آن به کار میرود، به کار بردن رنگ های ثابت و مقاوم باعث شده است ورق ها در برابر اشعه، نور آفتاب و باران های اسیدی تغیر رنگ ندهد و قابلیت شستشو را داشته باشد.

برای کار گذاری ورق کامپوزیت طرح آجر نیازی به زیر سازی های اولیه ندارد به همین علت می توان در کمترین زمان و با هزینه کم در نماهای داخلی و بیرونی به کار برد.

در نصب ورق های کامپوزیت ضایعات و خرابی بسیار کمی دارد و انعطاق پذیری آن از پرش رنگ و شکستگی ها در هنگام برش جلوگیری می کند.
این نوع ورق های کامپوزیت در برابر شرایط آب و هوای مختلف مقاوم می باشد و عمر بسیار زیادی دارد، سبکی وزن ورق کامپوزیت طرح آجر باعث می شود در برابر زلزله، طوفان و حوادث های طبیعی مقاوم باشد.

ورق های کامپوزیت گزینه ای مناسب و به صرفه برای نوسازی نما های ساختمای های قدیمی باشد و مقاومت ساختمان را تا حدی افزایش دهد.
در نصب ورق های کامپوزیت به دلیل ایجاد محیطی خالی پشت ورق ها باعث می شود در برابر آتش سوزی مقاوم می شود.
با تولید و طراحی ورق کامپوزیت طرح آجر باعث شده با همین طرح با مقاومتی بیشتر و کیفیت و زیبایی بالاتر بتوان در نمای ساختمان ها به کار برد و از صرف هزینه و زمان صرفه جویی کرد.

 

در تصاویر زیر انواع ورق کامپوزیت طرح آجر و مشابه ورق کامپوزیت طرح دار بخوبی نمایش داده شده است:

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356