خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت شاین در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت شاین در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت شاین یکی از ورق هایی است که نگاه هر بیننده ای را متوجه خود می کند، ورق کامپوزیت شاین در رنگ های متنوعی با قیمتی مناسب توزیع می شود.
ورق کامپوزیت آلومینیوم از ورق های نو ظهور در صنعت نمای ساختمان ها است که در انواع متعددی توسط شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی ساخته می شود.

ورق کامپوزیت شاین در انواع مختلف

ورق های کامپوزیت شاین نمونه ای زیبا تر از ورق های کامپوزیت بوده و یکی از مورد های پر فروش در بازار کامپوزیت است. یکی از موارد هایی که نقش مهم این ورق را ایفا می کند درخشندگی و تنوع رنگی آن است که میتوان برای فضای ساختمان های تجاری و مسکونی به کار برد.
ورق های کامپوزیت شاین در رنگ های زیادی از جمله متالیک، دودی، قرمز و دیگر رنگ ها تولید می شود. رنگ ورق کامپوزیت شاین ماندگاری بسیار بالایی داشته و در برابر باران های اسیدی و حرارت مقاوم است، این نوع ورق نیازی با توجه به ایجاد پوشش صدفی و براق آن نیاز بسیار کمی به شتسشو داشته و با بارش باران تمیز و به حالت اولیه بر میگردد.

ورق کامپوزیت شاین
ورق کامپوزیت شاین

وزن ورق کامپوزیت شاین بسیار پایین است و یکی از دلایل به کار بردن سریع آن در نمای ساختمان است، سنگ های سنگین وزن و شیشه های شکننده دشواری زیادی در کارگذاری داشته و هزینه و خرابی آن از ورق کامپوزیت بیشتر بوده است.

یکی از مهمترین قابلیت های ورق کامپوزیت آلومینیومی که لازم به ذکر است امکان تعویض پانل های تخریب شده یا آسیب دیده بدون برداشت باقی پانلها می باشد که توجه خریداران این محصول را به خود جذب نموده.
ورق کامپوزیت شاین در برابر صدا، حرارت و آب عایق بوده و میتوان از آن برای روپوش ساختمان های مسکونی استفاده کرد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356