خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت اطلس باند

ورق کامپوزیت اطلس باند

ورق کامپوزیت اطلس باند در مرکز عرضه ورق های کامپوزیت ایران در انواع مختلف بصورت مستقیم و بدون واسطه ارائه می گردد.
ورق کامپوزیت در انواع مختلفی توسط شرکت های سازنده ورق های کامپوزیت آلومینیوم ساخته می شوند. ورق کامپوزیت آلومینیوم نوعی جدید از نمای داخلی و خارجی ساختمان ها است که در انواع طرح ها ایجاد می شوند. در گذشته ورق های کامپوزیت اغلب بصورت وارداتی بودند اما امروزه شاهد ساخت ورق های کامپوزیت در ایران نیز هستیم.
محصولات ورق های کامپوزیت بسیار متنوع هستند که هر کدام از آنها مناسب نمای داخلی و خارجی ساختمان ها می باشند. نمای داخلی ساختمان ها نیازمند طرح های بسیار متنوع و زیبایی هستند که از نظر اقتصادی نیز بهینه باشند. ورق کامپوزیت در حال حاضر این امکان بوجود آورده است تا طرح های زیبا همراه با صرف اقتصادی بسیار مناسب در کنار یکدیگر قرار داده و افرادی که قصد خرید نمایی بسیار جذاب دارند، استفاده نمایند.

ورق کامپوزیت اطلس باند

اطلس باند نام یکی از برند های مطرح ورق های کامپوزیت در ایران است. این برند انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم را در طرح ها و رنگ ها مختلفی به بازار عرضه می کند. مدل های ساخت ورق های کامپوزیت آینه ای، خش دار، شاین، براق، متالیک، طرح چوب و طرح آجر و گلاسه از نمونه های این شرکت است.

ورق کامپوزیت اطلس باند
برند اطلس باند

انبوه سازان و معماران بنا های ساختمانی با وجود نمای کامپوزیت توانسته اند خلاقانه ترین ایده های خود را بخوبی به نمایش گذاشته و خلاقیت های خود نیز شکوفا سازند.
تولید کنندگان ورق کامپوزیت تمرکز خود را در تولید و توسعه ورق های کامپوزیت گذاشته اند. تعدادی از فعالان ورق کامپوزیت نیز بر روی عرضه و توسعه فرهنگ استفاده از ورق کامپوزیت وقت می گذارند.
مزیت استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیوم که ورق کامپوزیت اطلس باند یکی از آنها می باشد، به اندازه ای موثر است که می توان جایگزین تمامی نما های سنتی مانند سنگ و آجر و .. که تا کنون استفاده می شده اند، باشد.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356