خانه / ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت آلکونام در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت آلکونام در انواع طرح و رنگ

ورق کامپوزیت آلکونام در انواع طرح و رنگ در گروه کارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم ساخته می شود. ورق کامپوزیت آلکونام در چه طرح و رنگ هایی تولید می شوند؟
تولید کنندگان نمای کامپوزیت، با در دست داشتن تکنولوژی روز، انواع نمای کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می کنند. یکی از شرکت های تولید ورق های کامپوزیت که در ایران، فعالیت می کند، شرکت تولیدی نورد آلومینیوم است که تحت عنوان تجاری آلکونام انواع ورق های کامپوزیت را می سازد.

ورق کامپوزیت آلکونام

نمای کامپوزیت بصورت کلی با ترکیب ورق های نازک آلومینیومی با پلی اتیلن فشرده ساخته می شوند. ورق های کامپوزیت آلکونام نیز با ساختار ساندویچ شده ورق های زمینه کامپوزیت با پلی اتیلن در هسته میانی ایجاد می شوند. نمای کامپوزیت با زیبایی که به سازه ها می بخشند، موجب شده است تا در سال های اخیر، مورد استفاده بسیاری از معماران و طراحان قرار گرفته شود.

ورق کامپوزیت آلکونام
ورق کامپوزیت آلکونام

قیمت ورق کامپوزیت آلکونام

ورق های کامپوزیتی با نوع مواد اولیه و آلومینیوم استفاده شده در ورق ها قیمت گذاری می شوند. قیمت ورق های کامپوزیت بصورت کلی نسبت به دیگر نما های ساختمان بسیار بصرفه تر و بهینه تر است که یکی از این نمونه از ورق ها ورق کامپوزیت آلکونام است.

نمای کامپوزیت آلکونام بعنوان یکی از ورق های کامپوزیت با کیفیت از تکنولوژی پوشش رنگ PVDF در ورق های خود استفاده نموده و موجب شده است تا رنگ روی ورق ها در مدت زمانی در مقابل شرایط آب و هوایی آسیب نبیند.
طرح و رنگ های متنوع در تولید ورق کامپوزیت موجب شده است تا طراحان و معماران بتوانند عمیق ترین ایده های خود را به نمایش گذاشته و سازه های خود را با بهینه ترین حالت ممکن پوشش دهند.

جهت مشاوره در امور خرید، فروش و اجرا انواع ورق های کامپوزیت با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: افشین موزیری

پست الکترونیکی: compositepanell@gmail.com

شماره موبایل:۹۵۹۰-۹۰۸-۰۹۱۷

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: هومن بنیامین زاده

موبایل: 2329-312-0917

تلفن: 5888-5452-071

کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

پشتیبانی تلگرام: admin

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *