خانه / ورق کامپوزیت / ورق های کامپوزیت مقاوم در برابر حریق

ورق های کامپوزیت مقاوم در برابر حریق

ورق کامپوزیت مقاوم در برابر حریق یا در اصطلاح ورق کامپوزیت FR، جهت مقاومت و استقامت بیشتر در مقابل آتش سوزی ها و خطرات احتمالی تولید شده اند.
امروزه با گسترش علم، برای اغلب مشکلات بشری راه حلی پیدا شده اند. ورق های کامپوزیت نمونه ای نو ظهور در صنعت نمای ساختمان است که بسیاری از مشکلات و هزینه ها که در نما های سنتی دیده میشد، بر طرف نموده است. این محصول که حاصل ترکیب چندین علم است، چند سالی در بازار نما بکار گرفته شده است. در تولید نمونه های اولیه این محصول مشکلاتی از قبیل عدم مقاومت در برابر حریق وجود داشت که به مرور زمان و تمرکز کارخانجات جهت بر طرف کردن آن، مرتفع گردید.

ورق کامپوزیت ضد حریق
ورق کامپوزیت ضد حریق

ورق کامپوزیت FR چیست؟

ورق های کامپوزیت FR که مخفف کلمه لاتین Fire Resistance، به معنای مقاوم در برابر حریق می باشد. این ورق ها از مواد معدنی ضد حریق تشکیل شده اند که می توان بعنوان یک نمای قابل اطمینان بکار برد.
ورق های کامپوزیت ضد حریق از استحکام و فرم پذیری بسیار مطلوبی برخوردار بوده و همواره می توانند در مقابل شرایط آب و هوایی گوناگون استقامت نشان دهند. این ورق ها از استاندارد های جهانی برخوردار بوده و در سازمان مسکن و شهرسازی و همچنین در سازمان آتش نشانی مورد تایید قرار گرفته اند.

جهت مشاوره در امور خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:

  کارشناس فروش: خانم مهندس ساکی

موبایل: 1356-227-0935
   تلفن: 7077-4423-021

   کانال تلگرام: بازار ورق های کامپوزیت ایران

  پشتیبانی واتساپ: admin
   پشتیبانی تلگرام: admin

   آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران-ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه بین اسدی و خسرو ساختمان 631 واحد 8

حتما ببینید

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش انواع ورق کامپوزیت رنگ سبز با ضخامت سفارشی و مقاومت بالا.

ورق کامپوزیت سبز جهت ساخت نمای ساختمان

ورق کامپوزیت سبز با قیمت مقرون به صرفه جهت ساخت نمای ساختمان عرضه میگردد. فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button0935-227-1356